Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: вулиця Данила Галицького, 56, Вигода, Івано-Франківська область, 77552
вулиця Данила Галицького, 56, Вигода, Івано-Франківська область, 77552
Телефони: +380664463368 +380681382219
09:00–18:00
м.Долина Івано-Франківської обл. вул.Грушевського, 26Д
Телефони: +380950723720 +380681382219
09:00–18:00
+380664463368 +380681382219 Замовити дзвінок

Про нас

ТМ«Карпатський колорит» - це виробництво сертифікованої натуральної продукції в гірському селищі Вигода, де відроджують традиції споживання здорової їжі:

Гігієнічний висновок

 • збираємо карпатські трави, плоди та співпрацюємо з бойківськими фермерами, щоб виготовити 100% натуральну місцеву продукцію;
 • влаштовуємо майстер-класи та дегустації, щоб закохати жителів та туристів у мудру українську спадщину;
 • продаємо лісові скарби в крамниці в смт. Вигода та онлайн-магазині;
 • реалізовуємо продукцію оптом для курортів Буковель, Славське і т.д. та мереж магазинів «Наш край», «Астон». «Еко-лавка» та інших;

Нам пощастило зустрітись, бо ви-наш особливий клієнт, який підтримує місцевих виробників, а ми-єдина в Україні карпатська мануфактура-магазин:
наші майстри супроводжують продукцію від збору сировини в лісі до продажу з прилавку магазину.

Познайомимось ближче!

Володимир Штогрин


Володимир Штогрин -засновник та ідейний натхненник команди Мануфактури «Карпатський колорит»: «Ми ведемось на закордонні суперфуди, які коштують у 5 разів дорожче за аналогічні скарби, які ми топчемо піднімаючись гірською стежкою. Гори нам дають все. Мануфактура стала першим місцем виробником, який розпочав реалізовувати дари бойківських Карпат».

Наш девіз: «Свій до свого по своє!» Це принцип, який зародився ще в 19 ст. серед українців в Галичині, які активно розпочали виготовляти та реалізовувати свої товари для місцевих жителів, щоб підняти економіку та протидіяти міграції.

Ми вирішили згадати минуле щоб зробити щось корисне в майбутньому! Теперішня ситуація в країні дуже схожа (війна, карантин, занепад економіки, переповнений ринок китайськими товарами та хімічними продуктами) і ми об’єднались з місцевими фермерами щоб запропонувати вам 100% натуральну, ексклюзивну та смачну продукцію з Карпат. Купуючи у нас, Ви вносите свою лепту в розвиток економіки регіону та реалізацію наших майбутніх проектів.


Наша історія:

шлях від крамнички до власного виробництва!

 • Від ідеї до першої продажі:

  Історія «Карпатського колориту» розпочалася після Революції Гідності у 2014 році. Засновник мануфактури Володимир Штогрин повернувся з-за кордону з бажанням працювати в Україні та ідеєю розвивати місцеве виробництво. Бюрократичні приготування, перші договори з підрядниками і маленька етнокрамничка з’явилася поряд із туристичною атракцією?«Карпатський трамвайчик».

 • Переломний момент:

  «В процесі пошуку асортименту я помітив, що в 90% карпатських товарів немає належної презентації, цікавої етикетки та подачі. Я дизайнер за фахом, тому швидко зорієнтувався в матеріалах і цікаво переформатував товари», — згадує Володимир.

  Перші сувенірні набори з авторським дизайнером розлетілися з прилавку. Ми були приємно здивовані та не стали гаяти часу: уклали договори з іншими сувенірними крамницями. Почався шалений попит і товари розпродувались за тиждень.

 • Вихід на всеукраїнський ринок:

  «Я використовував натуральні матеріали: шпон дерева, крафтовий папір, ароматне сіно та сургучні печатки. У нас замовляли товар із різних куточків України. Кожен хотів подарувати своїм рідним частинку Карпат, яку сам відчув у подорожі. Це надихнуло мене на створення сайту, де кожен може придбати натуральні карпатські смаколики.»

 • Шлях до мануфактурного виробництва:

  «Ще з дитинства, пам'ятаю, у бабусі, збирали різноманітні лікарські трави на чай: чебрець, м’яту, липу, малину, чорницю… Смак трав'яного чаю мене занурює в спогади щасливого дитинства, у спекотне літо, коли я випасав корови, а навкруги духмяні луги цілющих трав, тиша та гармонія», — згадує Володимир Штогрин.

  Маленькими кроками до мрії:

  1. Ми збирали лікарські трави для своєї сім’ї та експериментували зі смаками;
  2. Звернулися до місцевих травників, які навчили нас збирати та сушити трави. Кілька літ поспіль ці люди працюють для нашої мануфактури;
  3. Заручилися підтримкою технолога-фармацевта та розробили 23 купажі вітамінно-профілактичного трав’яного чаю;
  4. Обладнали фасувальний цех, знайшли постачальників та отримали свої Технічні умови, дозвіл на виробництво, сертифікати відповідності та зареєстрували торгову марку.

  • Що в нас на меті?

   Змінити харчову культуру українців, адже дієта наших прадідів-це основа правильного харчування та здорового генофонду нації.
   Будьмо на одній хвилі з прапрадідом та прапрабабцею!

  • Чому товари ТМ«Карпатський колорит» мають з’явитись у домі кожного українця?

   • ти купуєш 100 % натуральну продукцію. Природні солодощі підходять для тих, хто слідкує за фігурою та здоров’ям чи дбає про малечу;
   • ти економиш бюджет на пропіареній косметології з сумнівним складом та переоцінених закордонних суперфудах;
   • ти підтримуєш місцевих виробників та розвиток виробництва в Україні;
   • ти знаєш походження кожного інгредієнта: трави, листя та плоди травниці збирають у бойківських Карпатах, а теплолюбні рослини ми закуповуємо у фермерів з всієї України;
   • ти харчуєшся правильно: давня бойківська кулінарія була мудрою та збалансованою. Пили настоянки з трав, бальзами, їли каші та закваски. Нам не потрібно шукати модних дієт, повернімось до традицій!
   • ти впевнений у якості: лікувальні властивості та натуральність нашої продукції підтверджують сертифікати технологів та вчених;
   • для оптових закупівель ми створюємо приват-лейбл.

   Спробувавши нашу продукцію тобі захочеться відвідати Мануфактуру в смт. Вигода Івано-Франківської області, де щотижня ми проводимо майстер-класи та дегустації. Ми запрошуємо тебе побути з предками на одній хвилі!


   Наші великі партнери:

   • Курорти:

    «Буковель», Славсько, Моршин, Коблево, Трускавець, Урзуф, Яремче, Верховина, Кути, Косино, Берегово, Воєводин, Ужгород, Мукачево та інші
   • Торгові мережі:

    «Астон», «Наш Край», «ЕКО-лавка», «Здорова», «Сувенірний крам», «Малинівка», броварня «Гуцульське пиво»
   • Ресторани/санаторії:

    «Кришталеве джерело», «Квітка полонини», «Деца в Нотаря», «Карпати», «Теплиця», ТК «Ерней-Лаз», «Ужанські купелі»

   Придбай карпатські товари з душею: 100 % натуральні інгредієнти та досвід прабатьків у кожній упаковці!

   У нас є 2 ідеї, як натуральні товари з Карпат можуть потрапити в кожен дім:

   1. Роби покупки в онлайн-магазині;
   2. Завітай в мануфактуру «Карпатський колорит», де ми щотижня дегустуємо товарів карпатських газдів;